Sultan Makamı

SULTAN MAKAMI

Proje Hakkında

İstanbul Anadolu Yakası’nın göz bebeği Çengelköy’de, Peker Holding’in arazi sahibi olduğu ve projesini geliştirdiği Sultan Makamı, Boğaz’ın en güzel ve eşsiz manzarası ile şımartılmak isteyenler için tasarlanmış nitelikli ve özellikli bir projedir. Estetiği, huzuru, lüksü, konforu, tasarımla birleştiriyor ve size tüm bunları 67.000 m2’lik bir alan içine sığdırarak kendi cennetinizi yaratıyor.

Projenin %85’i yeşil alana ayrılmış olup, 7/24 özel güvenlik altında 35 bloktan oluşan toplam 79 bağımsız konut mevcuttur. 5000 m2’lik sosyal kulüp ve tesislerde; çocuk parkı, kreş, açık ve kapalı yüzme havuzları, spor salonu, fitness, spa , cafe-restoran, çok amaçlı aktivite odaları bulunmaktadır.

İstanbul’un trafik sorununu da sizler için minimuma indirmek istiyoruz. Bu nedenle İstanbul’un en merkezi lokasyonlarına ve havalimanlarına ulaşımınızı kolaylaştıracak 4 adet Mercedes Vito araçlarımız konut sahiplerinin hizmetinde.

Boğaz’a nazır yaşama lüksü, aynı zamanda boğaz ulaşımı sayesinde evinize daha da değer katar. Sultan Makamı size özel 7/24 kullanabileceğiniz 2 adet lüks tekne ile boğaz hattına ulaşımınızı ve bu esnada İstanbul’un büyülü atmosferi ile size pozitif enerji verir.

 

Proje Detayları
Yatırımcı Peker Holding
Lokasyon İstanbul / Türkiye
Tamamlanma Tarihi 2015
Yüklenici Firma Delta Proje İnşaat
PEKER HOLDING

Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Cumhuriyet Mah. Silahşör Cad. Yeniyol Sok. No:8
Bomonti Business Center Şişli İstanbul

+90 212 444 32 64

info@pekergyo.com

Bilgi Talep Formu